KURUMSAL


Firmamız 1946 yılında babamız Recep YILMAZ tarafından Ağrı ili Tutak ilçesinde dönemin tarım aletlerine hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur.

1955 yılında bölge gereksinim ve taleplerini göz önüne alarak Muş ili Malazgirt ilçesine taşınarak küçük çaplı tarım aletleri ve makineleri üretmeye başlamıştır. Daha sonra, 1990 yılında halen üretimini sürdürdüğü İstanbul’daki fabrikaya taşınmıştır.
2009 Yılında Çiftçilerimize birinci elden hizmet sunmak adına Erzurum ilinde Fabrika satış mağazımızı açtık.

Firmamızın temel faaliyet alanı çayır biçme makineleri ve ot toplama tırmıklarıdır. Bunun yanında traktör fabrikalarına orijinal yedek parça, otomotiv yan sanayi , Raf sistemleri, özel amaçlı makineler ve benzeri üretmektedir.
Firmamız daima kaliteyi hedef edindiğinden her dönem Avrupalı rakiplerimizle kalitede rekabet ettik. Çünkü ülkemiz çiftçisinin de kaliteli ve modern tarım makinesini kullanma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz.
Bundan dolayı kaliteyi arttırmak için ne yapılması gerektiyse yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın garantisidir. Geniş servis ağı ve bol yedek parçasıyla siz değerli çiftçilerimize hizmet etmek bizim için onurdur.

Yaptıklarımız ve yapacaklarımız gelecek nesillere yönelik girişimci sorumluluğumuzun temelidir.